temp vid loop
Civil szervezet neve:  Budo Fight Karate Klub            Budo-figh-karate-logo
Székhelye:  2314 Halásztelek, Eötvös L. u. 19/A.
Elnöke:  Hegedűs Nikolett
Képviselője, kapcsolattartója:  Hegedűs Nikolett
Kapcsolattartó elérhetőségei 
 Telefon:  06 70 616 21 77
 E-mail cím:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A szervezet honlapjának címe:  www.budofight.hu
 Facebook:  -
 Bankszámlaszáma:  61200395-10002986
Adószáma:  18709072-1-13

Bemutatkozás, tevékenységi kör röviden

Egyesületünk célja, hogy az általános- és középiskolás korosztályba eső fiataloknak mozgási lehetőséget biztosítsunk, egy olyan légkört teremtve, amiben a fiatalok otthon érezhetik magukat, hosszú távú barátságokat köthetnek, megtanulhatják a csapat szellemet, és az egyéni munkát. A harcművészet szellemisége felkészíti a gyerekeket a nagybetűs életre, fegyelemre; a szabályok betartására tanít, magabiztosságra nevel. Egyesületünknek több mint 80 tagja van. A jelentkezőket 5 éves kortól várjuk, felső korhatár nincs! Lehetőséget biztosítunk a versenyzésre, és a rendszeres hobby sportolásra is.